Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Notice: Use of undefined constant WBADVERT_ADMIN - assumed 'WBADVERT_ADMIN' in /var/www/domains/infomazeikiai.lt/public_html/administrator/components/com_wbadvert/load.php on line 32 Notice: Use of undefined constant WBADVERT_ADMIN - assumed 'WBADVERT_ADMIN' in /var/www/domains/infomazeikiai.lt/public_html/administrator/components/com_wbadvert/load.php on line 61 Notice: Undefined property: wbAdvert_config::$shown in /var/www/domains/infomazeikiai.lt/public_html/modules/mod_wbadvert/mod_wbadvert.php on line 58

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikių įmonių katalogas

UAB "ANDARIDA" - Keleivių vežimas

Kontaktai:
Telefonas: +34 678 047 991 Anglija
Faksas: +34 678 047 991 Ispanija
Mob. tel.: +370 687 35 245 Lietuva
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
WWW svetainė
Kontaktinis asmuo: Andrius Janonis

Mūsų veiklos sritis - keleivių pervežimas užsakomaisiais reisais tarptautiniais ir vietiniais maršrutais. Vežame keleivius į Didžiąją Britaniją, Ispaniją, Vokietiją, Prancūziją, Italiją, Olandiją, Belgiją bei kitas Europos Sąjungos šalis. Taip pat gabename siuntinius, transportuojame  automobilius.
Visuose mikroautobusuose yra oro kondicionavimo sistema, DVD, navigacija. Keleivius ir siuntas vežame naujais mikroautobusais. Kiekvienas keleivis yra apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų.
Visuomet siekiame patenkinti klientų poreikius ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį. Mes visada pasiruošę teikti kokybiškas transporto paslaugas ir užtikrinti patogią kelionę. Savo klientams palankiomis sąlygomis pasiūlysime tinkamiausią kainą už kokybišką paslaugą!


   Peržiūrų skaičius: 4644
Powered by Sigsiu.NET

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla