Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Aktualijos
Kaip sužinoti, kiek kainuoja siuntinio siuntimas? PDF Spausdinti Email

Šiandien išsiųsti siuntą iš šiaurės vakarų Lietuvoje įsikūrusio Mažeikių miesto labai paprasta. Tad nestebina kiekvieną dieną didesnis ar mažesnis siuntinių skaičius, iškeliaujantis iš čia įvairiomis kryptimis. Ir ne tik į įvairius Lietuvos miestus bei miestelius, bet ir kur kas toliau – į svečias šalis.

Sužinoti kainą – paprasta ir greita

Planuojant siųsti siuntinį neabejotinai siuntėjui bus svarbi kaina. Ne paslaptis – kaina yra vienas reikšmingiausių kriterijų ir daugelis jai yra gana jautrūs, visada ieškome pigesnio varianto. Jei planuojate siųsti siuntinį iš Mažeikių į Vilnių, Kauną, Klaipėdą ar kitą vietovę Lietuvoje arba į užsienio šalį, galite labai greitai ir paprastai sužinoti, kiek tiksliai Jums kainuos siuntimas. Negana to, sistema ParcelABC leis pasirinkti aktualiausią variantą.

Norėdami sužinoti savo siuntos siuntimo kainą, www.parcelabc.lt puslapio dešinėje pusėje užpildykite trumpą formą, skirdami tam vos kelias akimirkas. Įrašykite, iš kurios konkrečiai vietos Mažeikiuose siuntą reikėtų paimti, tada įveskite šalį ir adresą, kur Jūsų siuntą kurjeriai turės pristatyti. Kiti siuntos kainai įtakos turintys aspektai, kuriuos reikės įvesti formoje, yra: pakuotės svoris kilogramais ir matmenys (ilgis, plotis ir aukštis) centimetrais. Jei siųsite ne vieną pakuotę, spauskite mygtuką „Siųsti kelias pakuotes“ ir įveskite visų norimų siųsti siuntų duomenis. Pagal juos sistema pateiks kelis kainų variantus, iš kurių, atsižvelgdami į pačią kainą bei pristatymo sąlygas, pasirinksite tinkamiausią.

Kodėl verta siųsti su ParcelABC?

Pirmiausia, tai efektyviai taupysite brangų savo laiką, nes Jums nereikės ieškoti informacijos atskirų vežėjų svetainėse, analizuoti jų sąlygų, lyginti ir rinktis tinkamiausio varianto. ParcelABC platforma jungia galybę vežėjų visame pasaulyje, todėl čia – viskas vienoje vietoje. Užpildę minėtą formą išsirinksite geriausiai tinkantį variantą, neužtruksite užpildydami tolesnius siuntimui reikalingus duomenis, el. paštu po apmokėjimo gausite kodus, kuriuos užklijuosite ant siuntos. Paprastas, greita ir patogu – jokios dokumentacijos, ilgų procesų. Kurjeriai siuntą paims iš nurodytos vietos Mažeikiuose ir pristatys gavėjui teisiai į rankas saugiai, atsakingai bei operatyviai.

Dėl plataus vienijamų vežėjų tinklo ParcelABC sudaro sąlygas siųsti bet kokio svorio ir gabaritų siuntas, todėl galite visiškai savęs neriboti.

Ko dar nepamiršti norint išsiųsti siuntinį?

Nepriklausomai nuo to, kur siuntinį siųsite: ar Lietuvoje, ar į užsienio šalį, turite žinoti, kokių daiktų siųsti negalima. Pirmiausia – vertingų daiktų, prie kurių priskiriami vertingi meno kūriniai bei juvelyriniai dirbiniai, brangakmeniai, taip pat negalima siųsti ir pinigų bei kreditinių kortelių, diplomų, vertybinių popierių, asmens tapatybės dokumentų ir pan. Į siuntą draudžiama pakuoti pavojingas medžiagas, ginklus, narkotines bei psichotropines medžiagas, alkoholinius gėrimus, tabako gaminius ir pan. Nevalia siųsti ir greitai gendančių maisto produktų, gyvūnų, augalų. Tai nėra baigtinis sąrašas. Jei nežinote, ar norimas siųsti daiktas nepatenka į draudžiamų siųsti sąrašą, susisiekite su ParcelABC komanda ir netruksite viską sužinoti.

Dar vienas aspektas, kurio pamiršti nevalia, yra tinkamas siuntinio supakavimas. Naudokite tam naujas dėžes, lygiomis briaunomis. Jūsų siuntos pakuotė turi apsaugoti siunčiamus daiktus, drauge nepažeisti ir kitų siuntų transportavimo metu. Negailėkite specialios pakavimo medžiagos laisvai ertmei dėžėje užpildyti – tai svarbu siunčiamų daiktų saugumui. Atitinkamai įpakuokite trapius, dūžtančius daiktus, kiekvieną į atskirą dėžę.

 
Archyvinis video klipas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2014 m. sausio 28, Antradienis, 11:28

Štai kokius video 1990 metais darydavo Mažeikiuose.

 

 
Situacija Lietuvos darbo rinkoje 2013 metais PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2014 m. sausio 07, Antradienis, 12:25

2013–ieji metai išsiskyrė išaugusia darbo jėgos paklausa ir sumažėjusia pasiūla. Per metus darbdaviai registravo rekordinį skaičių laisvų darbo vietų - daugiau kaip 240 tūkst., tai yra penktadaliu daugiau negu 2012 –aisiais. Bedarbio statusas per praėjusius metus suteiktas 9,4 proc. mažiau asmenų negu 2012 m. – 299,6 tūkst.

Lietuvos darbo biržos duomenimis šių metų sausio 1 d. šalyje buvo registruota 203,5 tūkst. bedarbių. Tai yra 6,6 tūkst. arba 3,1 proc. mažiau negu praėjusių metų pradžioje.  Darbo biržoje registruoti neturintys darbo asmenys sudarė 11,1 proc. visų šalies darbingo amžiaus gyventojų.

 

LDB informacija

 

 
NVO atstovai ir moksleiviai kviečiami dalyvauti konferencijoje PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2014 m. sausio 04, Šeštadienis, 16:03

Sausio 9 d., ketvirtadienį, 11.00 val. Vilniuje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (Arklių g. 18), vyks konferencija apie savanorystės galimybes Lietuvoje ir užsienyje bei verslo požiūrį.
Konferencijos trukmė – 5 val. Kviečiama dalyvauti nevyriausybinių organizacijų atstovus, moksleivius. Dalyvių skaičius ribotas.


Nemokamame renginyje bus kalbama apie savanorystę, šiandienines jos tendencijas. Taip pat dalyviai gali pristatyti savo organizaciją. Norinčių trumpai prisistatyti, prašoma kuo greičiau susisiekti el. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 8 679 17 102.


Programoje:
11.00 val. – savanorystės galimybės Lietuvoje („JAMA“ atstovas);
11.45 val. – karjera prasideda nuo savanorystės (Alex Gibb – SEB banko prezidento patarėjas), prezentacija vyks anglų kalba;
pertrauka (30 min.);
13.00 val. – savanorystės galimybės užsienyje („Eurodesk Lietuva“ atstovas);
13.35 val. – savanorių istorijos;
pertrauka (15 min.);
14.30 val. – organizacijų atstovų, kurios priima savanorius, trumpi prisistatymai;
15.00 val. – Savano..what? (Jurgis Didžiulis – muzikantas).


Kviečiame dalyvauti.

 
Su 2014! PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. gruodžio 30, Pirmadienis, 15:35

Sveikiname Jus ir Jūsų artimuosius su Naujaisiais 2014 metais!

 

Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos. Te tampa Jums tvirta atrama išmintingi draugai ir patikimi partneriai. Meilė telydi Jūsų šeimas, jaukumas – Jūsų namus, o sėkmė – Jūsų darbą. Su šventėm!

 

 
PENKTADIENĮ MAŽEIKIUOSE LANKYSIS APLINKOS VICEMINISTRĖ D. MATONIENĖ PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. lapkričio 14, Ketvirtadienis, 10:51

11 val. Savivaldybės salėje (Laisvės g. 8) viceministrė susitiks su Mažeikių rajono savivaldybės vadovais, Tarybos nariais, Savivaldybės administracijos vadovais, skyrių vedėjais bei specialistais, daugiabučius namus administruojančių įmonių bei namų bendrijų atstovais.

 

Susitikimo tikslas – aptarti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimą Mažeikių rajono savivaldybėje.

 

Aplinkos viceministrė D. Matonienė apžiūrės atnaujintus bei ketinamus modernizuoti daugiabučius namus, domėsis rekonstruotais Mažeikių objektais.

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Yra vilčių sumažinti traukinių eismą Mažeikiuose PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. spalio 30, Trečiadienis, 14:04

Naftos perdirbimo bendrovė AB „ORLEN Lietuva“ ir naftos produktų krovos terminalą valdanti AB „Klaipėdos nafta“ pasirašė ketinimų protokolą dėl galimo bendradarbiavimo tiesiant būsimą „ORLEN Lietuva“ produktų vamzdyną iki jūros.

 

„ORLEN Lietuvai“, kaip didžiausiai šalies bendrovei ir eksporto lyderei, naujasis produktotiekis yra gyvybiškai svarbus siekiant išlaikyti lietuviškų naftos produktų konkurencingumą pasaulinėse rinkose ir sukuria pagrindą ilgalaikei įmonės veiklai. Tai yra esminis veiksnys, užtikrinantis degalų tiekimą ir regiono energetinę nepriklausomybę. Be to, naftos ir jos produktų transportavimas vamzdynais yra ne tik ekonomiškiausias ir efektyviausias, bet ir ekologiškiausias transportavimo būdas.

 

„ORLEN Lietuva“ laiko „Klaipėdos naftos“ terminalą viena iš galimų produktotiekio tiesimo krypčių ir pradeda konsultacijas dėl bendradarbiavimo vamzdynu sujungiant Juodeikiuose esančią naftos perdirbimo produktų gamyklą su „Klaipėdos naftos“ terminalo infrastruktūra.

 

„Produktotiekio projektas iki jūros terminalo būtų naudingas tiek „ORLEN Lietuvai“, tiek visai Lietuvos degalų rinkai. Mūsų vertinimu, šios investicijos ne tik palengvins įmonės ekonominės veiklos motyvus, bet ir daugiau kaip dešimtadaliu, iki 11 mln. tonų per metus, padidins perdirbamos naftos kiekį. Tai leistų dar labiau sustiprinti „ORLEN Lietuvos“ pozicijas rinkose“, – sakė „ORLEN Lietuvos“ generalinis direktorius Ireneusz Fąfara.

 

Pagal energetikos įstatymo nuostatas produktotiekis yra valstybinės svarbos energetikos objektas, todėl „ORLEN Lietuva“ yra pasiūliusi įtraukti produktotiekį ir į naują Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos įgyvendinimo 2012-2016 metais planą. „ORLEN Lietuva“ Lietuvos Respublikos strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių įmonių ir įrenginių bei kitų nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių įstatyme yra minima kaip nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbi įmonė.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Nepamirškite užregistruoti ginklo PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. spalio 18, Penktadienis, 07:45
Telšių AVPK primena, kad asmenys, turintys dujinius pistoletus (revolverius), senovinius ginklus bei jų kopijas, taip pat nedidelės galios (2,5 J - 7,5 J) šaunamuosius ginklus, kuriuos įgijo iki 2011 m. kovo 1 d., privalo juos iki 2014 m. sausio 1d. užregistruoti teritorinėje policijos įstaigoje, kurios teritorijoje gyvena, bei gauti neterminuotą leidimą įsigyti laikyti (nešiotis) ginklus.

Asmenims, kurie po 2013 m. gruodžio 31 d., neturėdami policijos leidimo, disponuos dujiniu pistoletu (revolveriu), nedidelės galios (2,5-7,5J) šaunamuoju ginklu, senoviniu ginklu ar jo kopija, bus taikoma baudžiamoji atsakomybė (areštas arba laisvės atėmimas iki  5 m.).

Asmuo, turintis vieną ar kelis iš minėtų ginklų ir pageidaujantis gauti leidimą laikyti (nešiotis) ginklą, teritorinei policijos įstaigai privalės pateikti:

1. prašymą;

2. sveikatos priežiūros įstaigos pažymą, kad neįrašytas į sveikatos priežiūros įstaigos įskaitą dėl alkoholizmo, narkomanijos;

3. sveikatos priežiūros įstaigos pažymą, kad nėra sveikatos priežiūros įstaigos priežiūroje dėl psichikos ligos ar sutrikimo;
 
PAGRINDINĖ GRIPO PREVENCIJOS PRIEMONĖ – SKIEPAI PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. spalio 14, Pirmadienis, 09:08
Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad ruduo (spalio–lapkričio mėn.) tinkamiausias metas ruoštis padidėsiančiam sergamumui gripu – skiepyti nuo gripo ir informuoti gyventojus apie nemedicinines gripo bei kitų ūminių viršutinių takų infekcijų prevencijos priemones.

Ūmias viršutinio kvėpavimo takų infekcijas gali sukelti daugybė virusų. Sergamumas jomis paprastai didėja prasidėjus rudeniui, vaikams pradėjus lankyti vaikų ugdymo įstaigas, esant glaudesniam sąlyčiui tarp žmonių. Labai paplitę sukėlėjai – rinovirusai, sukeliantys nesunkias ūmias viršutinių kvėpavimo takų infekcijas, ar respiraciniai sinciticiniai virusai, sukeliantys sunkius kvėpavimo takų pažeidimus, ypač mažiems vaikams ir vyresniems žmonėms. Paprastai gripu pradedama sirgti vėliau (baigiantis rudeniui–žiemą), Lietuvoje gripo epidemijos dažniausiai kyla jau po Naujųjų metų. Iš anksto neįmanoma tiksliai prognozuoti, kada prasidės gripo epidemija ir kiek ji truks. Kiekvienais metais gripu sergama skirtingai – skiriasi sergamumo lygis, hospitalizacijų dažnis ir kt.
Skaityti daugiau...
 
Vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninės prežiūros darbai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. spalio 02, Trečiadienis, 08:20

Mažeikių rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centras praneša, kad spalio 23 d. vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos garsinės sirenos. Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, o taip pat per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant judriojo ryšio paslaugų teikėjo tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus. Garsinės sirenos bus įjungiamos 11 val. 52 min., o 12 val. 03 min. išjungiamos.


Primename, kad kilus grėsmei ar susidarius ekstremaliai situacijai rajone ar šalyje, gyventojai perspėjami garsinėmis sirenomis.


Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas (civilinei saugai) Antanas Murauskas informuoja, kad įprastomis gyvenimo sąlygomis garsinės sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.


Gyventojai, išgirdę sirenų signalą, turi įsijungti Lietuvos radijo arba vietinės radijo stoties programą ir atidžiai išklausyti informaciją bei rekomendacijas, taip pat nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti.

 
Vyriausybė spręs dėl kreipimosi į ES teismą dėl išmokų žemdirbiams PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 23, Pirmadienis, 12:36

Vyriausybė pirmadienį spręs, ar dėl Europos Komisijos Lietuvai pritaikytos tiesioginių išmokų žemdirbiams moduliacijos kreiptis į Europos Sąjungos Bendrąjį Teismą. Dėl šios moduliacijos nuo 2012 metų sumažėjo nacionalinės išmokos už gyvulius ir pasėlius.
Vyriausybė šiandien svarsto, ar kreiptis į teismą. (...) Vos tik pritars, turėtume iš karto išsiųsti dokumentus“, - informavo žemės ūkio ministro atstovė spaudai Ramunė Visockytė.

Skaityti daugiau...
 
<< Naujausi < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > Seniausi >>

Puslapis 1 iš 132

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla