Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

EKOMOKYKLA projektas kviečia moksleivius įgyvendinti geriausias ekoidėjas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 17, Antradienis, 09:10

Socialinių mokslų kolegija (SMK) ir VšĮ „Problemų sprendimo centras“ nuo rugsėjo mėnesio Lietuvos mokyklas kviečia jungtis į ekomokyklų tinklą ir, įgyvendinant geriausias ekoidėjas, dalyvaujant aplinkosauginėse akcijose, padėsiančiose gilinti ekologines žinias, laimėti puikius prizus.
Konkursas organizuojamas pagal SMK įgyvendinamą projektą „Ekomokykla.lt – aplinkos išteklių tausojimo ir atsakingo elgesio iniciatyva Lietuvos švietimo sistemoje“ pagal 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos VP3-1.4-AM-09-K priemonę „Visuomenės informavimo ir švietimo apie aplinką priemonių įgyvendinimas“.


EKOMOKYKLA projekto tikslas – skatinti atsakingą Lietuvos jaunosios kartos požiūrį į gamtos išteklių saugojimą ir didinti jaunimo aplinkosauginį aktyvumą.


Projekto dalyviai – Lietuvos mokyklų 9–12 klasių mokiniai – kviečiami suburti komandas (10 moksleivių ir projekto vadovas) ir EKOMOKYKLA organizuojamam konkursui pateikti geriausias ekoidėjas. Ekoidėja – tai idėja, kuri skatins visus tausoti gamtos išteklius, įgyti naujų žinių apie antrinį atliekų panaudojimą bei pažvelgti į aplinką ne vartotojo, o jos globėjo akimis. Todėl dalyvauti kviečiami visi neabejingi ekologijai moksleiviai – jų idėjos padės mums išsaugoti švarią aplinką ateities kartoms.


Pagal projektą net 20-tyje apskričių aplinkosauginius renginius bei atrankos turus organizuos projekto iniciatorių SMK ir VšĮ „Problemų sprendimo centras“ atstovai. Renginių metu autoritetinga komisija išrinks geriausias idėjas pateikusias komandas ir pakvies į lapkričio pabaigoje vyksiantį baigiamąjį projekto renginį Europos parke.


Iš projekto lėšų bus finansuojamos finalinio renginio dalyvių kelionės į Europos parką bei nugalėtojų prizai: komandos nariai gaus po dviratį.


Kitų vietų laimėtojai taip pat neliks nuskriausti – jie bus apdovanoti projekto rėmėjų įsteigtais prizais: „Neregėta Lietuva“ albumais, loginiais žaidimais, kvietimais apsilankyti pramogų parkuose, ekskursijomis dviračiais Vilniuje ir kitais įspūdingais prizais.
Mokyklos, dalyvavusios konkurse ir siekiančios diegti aplinkai draugiško elgesio principus savo veikloje, kviečiamos pasirašyti Eko.Mokyklos deklaraciją ir prisidėti prie gamtai draugiško ir atsakingo elgesio mokyklų tinklo.
„EKOMOKYKLA“ konkurso registracija – iki 2013 m. rugsėjo 20 d. Daugiau informacijos http://www.ekomokykla.lt/ arba
ttp://www.pscentras.lt/lt/aplinkosauginis-projektas-eko-mokykla

Sutikimą dalyvauti projekte prašome siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba skambinti tel. 8 5 216 38 18, mob. tel. 8 603 38430.

Skleiskime ekoidėjas ir kurkime pasaulį, kuriame bus gera gyventi mums ir ateities kartoms!

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla