Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

Skype
El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt
Tel. 8 686 400 96

Naujausi komentarai

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!
Top Akcijos
Apsipirkti kartu apsimoka!!!

Tavo nuomonė

Ar žaidžiate Pokerį?
 

Darbdaviams įstatymu uždrausta diskriminuoti vaikų ketinančius turėti darbuotojus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. balandžio 12, Antradienis, 14:31

Darbdaviai negalės atsisakyti įdarbinti darbuotojų dėl jų ketinimų turėtų vaikų – tai numatanti speciali norma antradienį priimta Seime.

Už Darbo kodekso papildymą balsavo 65 parlamentarai, nė vienas nebuvo prieš, 10 susilaikė.

 

Kodekse įtvirtinta „darbo teisės subjektų lygybė nepaisant jų lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, pilietybės ir socialinės padėties, tikėjimo, ketinimo turėti vaiką (vaikų), santuokinės ir šeiminės padėties, amžiaus, įsitikinimų ar pažiūrų, priklausomybės politinėms partijoms ir visuomeninėms organizacijoms, aplinkybių, nesusijusių su darbuotojų dalykinėmis savybėmis“.

 

Projekto iniciatorė socialdemokratė Aušrinė Marija Pavilionienė teigė, kad iki šiol buvęs teisinis reguliavimas sudaro prielaidas darbdaviui diskriminuoti įsidarbinti ketinantį asmenį dėl jo ketinimų planuoti šeimą.

 

Praktikoje dažni atvejai, kai ketinimas planuoti šeimą lemia darbdavio atsisakymą (nenorą) priimti darbuotoją į darbą arba atsisakymas planuoti šeimą tampa esmine sąlyga asmenį priimant į darbą.

 

NUORODA Į STRAIPSNĮ

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Iš blondinių gyvenimo (0)

Atvažiuoja blondinė į degalinę, užsipila kuro, nueina susimokėti ir sako kasininkui:
- Atsiprašau, gal turite vėlytės gabaliuką, matote palikau pravira...

Dar daugiau naujienų:
Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla