Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Trečiadienio horoskopas 10-03 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 03, Trečiadienis, 01:00

Avinas
Geras metas konfidencialių ir subtilių klausimų sprendimui, aplinkos ir savęs puošimui, užsiėmimams menu, dizainu, joga. Jūsų intuicija arba ja pasižymintis patarėjas iš šalies gali pateikti jums atsakymą į labai svarbų klausimą.

Tauras
Nusimato asmeninių santykių pagerėjimas, malonios staigmenos. Būsite labai kūrybingas, išradingas, originalus, tad galite kažkuo nustebinti aplinkinius, publiką. Be vargo sužavėsite patikusį asmenį.


Dvyniai
Šiandien turėtumėte jaustis gana komfortiškai tiek išorine, tiek vidine prasme. Jei turite planą, susijusį su nekilnojamuoju turtu, verslu, amatais, kils minčių, kaip jį konkrečiai realizuoti. Galite kažką naudingai įsigyti ar parduoti.

Vėžys
Norėsite padaryti kažką naudingo ir malonaus aplinkinių labui. Ir jums tai nesunkiai pavyks. Gera diena priimti svečius bei svečiuotis, grybauti, pagastroliuoti po parduotuves, parašyti laiškus ar paskambinti primirštiems draugams, giminėms.

Liūtas
Jums nieko ypatingo nereikės, kad pasijustumėte laimingas. Džiugins paprasti, žemiški, šeimyniški reikalai, namų aplinka, bendravimas su artimaisiais, vaikais. Širdyje gali prabusti meilė bei noras ja dalintis su kitais.

Mergelė
Tai turėtų būti puiki pramogų bei meilės diena. Kad ir ko imsitės, darysite su meile ir užsidegimu. Didelė tikimybė, kad kažką sužavėsite, laimėsite ar užsidirbsite norimam daiktui, grožio procedūrai. Džiugins ir vaikai.

Svarstyklės
Tikriausiai šiandien būsite kupinas gerų norų ir užmojų. Jei kils ūpas padirbėti, nenumuškite jo vien dėl to, kad sekmadienis. Rezultatai išties gali būti geri, ypač jei talkinsite žmogui, kuris jums patinka. Pagerės jūsų išvaizda ir įvaizdis.

Skorpionas
Gerai savijautai ir sėkmei niekas netrukdys, jei pats sau netrukdysite. Pozityviai žiūrėkite į žmones, neieškokite tarp jų priešų ir pamatysite, kaip viskas nušvis kitomis spalvomis. Įsivaizduotas "neprietelius" gali tapti susižavėjimo objektu.

Šaulys
Šiandien liausitės dejuoti, kad jums trūksta pinigų, komforto ar sveikatos. Panašu, kad prasivers giluminis žinojimas, kuo derėtų užsiimti ir kaip užglaistyti pinigines skyles. Gali gimti puikus verslo planas. Galimas aistringas nuotykis.

Ožiaragis
Tikras arba virtualus meilės romanas, pasinėrimas į filosofinius apmąstymus ar skaitymus šiandien bus geriausias vaistas nuo susirūpinimo rytdiena. Kurkite ateities planus, bendraukite su nepažįstamais. Galimos geros staigmenos.

Vandenis
Jei jums teks dalyvauti solidžiame renginyje, pristatyme, sukiotis tarp įtakingų žmonių, šiandien tai jums nesuteiks jokių sunkumų. Jausitės gerbiamas, nusipelnęs komplimentų. Bus progų pataisyti pašlijusius santykius, atkurti ryšius.

Žuvys
Šiandien lengvai padarysite norimą įspūdį ir gal netgi vienu ėjimu įgyvendinsite sumanytą reikalą. Galite imtis organizatoriaus vaidmens, nes tai tik pridės jums populiarumo bei išplės draugų ratą. Tikėtina žavi pažintis.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla