Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Šeštadienio horoskopas 10-13 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 13, Šeštadienis, 03:20

Avinas
Nepatartina daug kalbėti, aiškintis teisybės, su kuo nors tartis. Stenkitės nesivelti į svetimus reikalus, nereikšti savo nuomonės, juolab nesmerkti. Šiandien ar artimiausiomis dienomis gali atsinaujinti senos problemos, susijusios su sutuoktiniu.

Tauras
Apribojimų laikas. Geriau atsitraukti nuo intensyvių darbų, daugiau laiko praleisti namuose. Keblokas metas romantiškiems susitikimams: galimi nesusipratimai.


Dvyniai
Gera diena: džiugios naujienos, optimistiški pokyčiai. Tačiau neturėtumėte daug vilčių dėti į šiandien gautus dalykinius pasiūlymus ar užsimezgusias romantiškas pažintis – tai gali būti spąstai.

Vėžys
Verta pasikliauti tik savimi: neprašykite ko nors jums padėti, už jus padaryti, likite savarankiški. Beje, jei kas nors mėgins užkrauti jums savo rūpesčius ir darbus, neapsiimkite.

Liūtas

Įsiklausykite į save, nepasikliaukite sąjungininkais. Galimi netikėtumai bendraujant su kolegomis, klientais – būkite lankstesni. Neklausykite neigiamos nuomonės apie mylimą žmogų.

Mergelė
Susimąstymų diena. Darykite tiktai tai, kas jums malonu ir nesunku. Saugokite sveikatą, gerą nuotaiką, reikia dažniau save palepinti.

Svarstyklės
Šiandien daug nenorėkite, būkite kuklesni, pagalvokite, ko reikia jūsų artimiesiems. Tai geras laikas užsiimti atidėtais, nebaigtais darbais, bet netinkamas pradėti ką nors nauja.

Skorpionas
Svarbu nepasiduoti spaudimui iš viršaus: kad ir ką manys jūsų vadovai (jei šiandien teks su jais susidurti), kad ir ko iš jūsų reikalaus, nieko nekeiskite, su niekuo nauju nesutikite. Netinkamas laikas atsakingiems karjeros sprendimams.

Šaulys
Galite sulaukti įdomaus pasiūlymo, bet neskubėkite jo priimti: svarbu surinkti daugiau informacijos ir ją patikrinti. Itin venkite žmonių, kurie piršis į draugus. Negeras laikas susitarimams, pažadams, – tai jus supančios.

Ožiaragis
Skirkite šią dieną apmąstymams vienatvėje; tai netikęs laikas nei reikalams tvarkyti, nei bendrauti. Nebūkite patiklūs: šiandien jus bus lengviau sužavėti ir įtikinti. Būkite atidesni lipdami, eidami, sportuodami.

Vandenis
Pavojingas laikas, kai reikia mokėti patylėti, išlaukti, ir nepainiokite to su pasitikėjimo savimi stygiumi. Nebūkite patiklūs. Saugokite darbo vietą (jei jums šiandien reikia dirbti). Venkite konfliktų su vadovybe.

Žuvys
Laikykitės tik savo nuostatų, – aplinkiniai gali išmušti iš vėžių.

 

vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla