Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Horoskopas antradieniui 11-20 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 20, Antradienis, 04:00

Avinas
Darbe nieko rimta nesiimkite, juolab nesiaiškinkite santykių su viršesniais kolegomis. Nepasiduokite įkalbinėjimams, nekreipkite dėmesio į apkalbas. Didesnė įvairių avarijų buityje ir kelyje tikimybė. Būkite nuoširdesni artimiesiems – atjauskite juos.
Tauras
Nesižavėkite avantiūromis, nerizikuokite garbe: ši diena apgaulinga. Netinkamas laikas rimtam pokalbiui su vaikais, – jie mieliau atstums jūsų tiesas nei priims. Venkite ginčytis, įrodinėti ne tik bendraudami su vaikais, bet ir mylimu asmeniu.


Dvyniai

Jei nekaip jaučiatės, esate pavargę, geriau neužsiimti darbais, kuriems reikia išmanymo, atidos, nuoseklumo, – ką nors supainiosite, sugadinsite. Dažniau konsultuokitės su žinovais, gerbkite kolegų nuomonę.

Vėžys

Būsite priversti spręsti seną konfliktą, ieškoti būdų skoloms grąžinti, skubėti atlikti nebaigtus darbus. Svarbu siekti abipusio supratimo su partneriais, kolegomis, šeimos nariais.

Liūtas

Nieko nedarykite supykę ar iš noro įrodyti priešingą tiesą. Jei esate neteisūs, pripažinkite tai ramiai, jei matote, kad klysta artimas žmogus, jūsų vaikai, kuo ramiau pareikškite savo nuomonę. Galimi konfliktai dėl senų skolų.

Mergelė

Nors aplinkybės verčia išvysti nemaloniąją gyvenimo pusę, tai padės suprasti svarbius dalykus, ieškoti išmintingų būdų esamoms kliūtims nugalėti. Nepirškite visiems savo nuomonės – vargu ar jus teisingai supras.

Svarstyklės

Negeras laikas kovoti už pažeistus dalykinius interesus, tačiau tinka pasikalbėti su šefu apie tai, kas jums priklauso. Stenkitės kalbėti aiškiai, paprastai, ypač bendraudami su vyresnio amžiaus žmonėmis – tai padės išvengti nesklandumų.

Skorpionas

Pavojinga veržtis į priekį neatsigręžus atgal – praeities klaidos sustabdys. Aplinkybės dažnai trukdys susidoroti su senomis problemomis.

Šaulys

Vargu ar pavyks šiandien ką nors suprasti, išsiaiškinti ar paaiškinti. Nors jums viskas atrodys paprasta, įveikiama, nepavyks kitų įtikinti savo ketinimų teisingumu. Nebendraukite su žmonėmis, kurie jums pavydi.

Ožiaragis

Likite santūrūs: daug norėsite – mažai gausite. Kova už principus tiek darbe, tiek šeimoje, nors baigsis jūsų naudai, atims daug jėgų, sukels tam tikrų įtarimų viršininkui, tėvams. Negeras laikas leisti, investuoti pinigus.

Vandenis

Netvarkykite skubėdami piniginių, turto reikalų, pasiruoškite galimam vilkinimui, venkite finansinių įsipareigojimų. Nerizikuokite didelėmis pinigų sumomis, nesiskolinkite, negeras laikas aptarinėti su vadovybe jūsų uždarbio perspektyvas.

Žuvys

Kuo labiau skubėsite, tuo labiau vėluosite, tad nesistenkite greitai kur nors patekti ar žaibiškai sutvarkyti reikalą. Savo žodžius irgi derėtų labiau apgalvoti – karštakošiškai nieko nežadėkite ir nepagalvoję nepasirašinėkite.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla