Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Rugsėjo 11 horoskopas 12 zodiako ženklų: PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 11, Trečiadienis, 03:16

Avinas
Nesivelkite į ginčus su vadovybe, šeimos nariais, ypač moterimis. Neskubėkite priimti sprendimų tvarkydami finansinius, meilės reikalus – bus tikimybė likti suklaidintiems.
Tauras
Galite susidurti su problema – kiekvienas už save. Bet ši diena jums palanki, tad neskubėkite panikuoti, paskutinę akimirką laimė tikrai nusišypsos.


Dvyniai

Gyvenimas tęsiasi – liaukitės graužtis dėl padarytų klaidų ar praleistų progų. Tiesa, jei bus galimybė ką nors perdaryti, šiandien tam tinkama proga.

Vėžys

Įsiklausykite į draugų nuomonę, patarimus. Neskubėkite pyktis su partneriais ir tais, kurie jus palaiko. Vertinkite sutuoktinio atsidavimą. Šiandien kilę juridiniai ir finansiniai nesklandumai gali tapti lemtingi.

Liūtas

Viskas kartu – ir džiaugsmas, ir ašaros, ir meilė, ir pavydas. Įtampa didelė – norėsis maištauti. Užvaldyti emocijų nesunaikinkite savo laimės, gerovės pagrindų. Būkite itin atsargūs tvarkydami finansinius reikalus: pasisaugokite apgaulių.

Mergelė

Konfliktiškas metas, bet jums pavyks įgyti persvarą. Diena gera einantiems vadovaujamas pareigas ir prasta nuo visų priklausomiems, neturintiems darbo.

Svarstyklės

Protinga siekti kompromisų. Nepamirškite, kad tai diena, kai jūsų negirdi, deja, ir patys nesuvokiate, kas sakoma, kas vyksta.

Skorpionas

Tikitės stebuklo, netikėto išsigelbėjimo? Viena tikra – šiandien patirsite, kas jus vertina, o kas apsimeta. Tikras draugas dėl jūsų tikrai padarys stebuklą. Dienos devizas: „Tapk laisvas, sąmoningas, pradėk gyventi savo galva.”

Šaulys

Nepalanki diena nei aktyviai veiklai, nei kovai. Tiesa, jus supras ir nuoširdžiai palaikys draugai. Baikite senus darbus ir venkite bendrauti su sau nemaloniais asmenimis.

Ožiaragis

Didžiausias jūsų priešas būsite jūs patys. Mokėkite nereaguoti į provokacijas, nors jums nepatiks daug dalykų. Vis dėlto jei nuspręsite kovoti, darykite tai iki galo. Jokių slaptų susitarimų su priešais – vėliau gailėsitės.

Vandenis

Tiktų spręsti finansines problemas, bet turite būti apdairūs: gauti pasiūlymai, naujos galimybės gali pažeisti jūsų interesus. Apgaulė šiuo metu nejuntama, tad atidžiai tikrinkite informaciją, dokumentus.

Žuvys

Netikęs žodis gali sugadinti net garantuotą reikalą, supykdyti su tais, kurie jums svarbūs, – nė nepajusite, kaip atsidursite priešingoje barikadų pusėje. Lengvabūdiškumas žadant, kritikuojant duos karčių vaisių.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla