Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kaip labiau pasitikėti savimi? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. birželio 09, Sekmadienis, 02:36

Kartais sunku suprasti, kodėl kai kurios moterys taip smarkiai traukia dėmesį - pažvelgus į jas nebūtų galima pasakyti, kad jos tikros gražuolės, kad yra ypatingai išsilavinusios ar turi išskirtinį humoro jausmą, tačiau jos įdomios ir žavios, nes... labai pasitiki savimi. Kaip to išmokti?
Apranga

Gražūs, fgūrai tinkantys drabužiai puikiai padeda labiau pasitikėti savimi. Apranga anaiptol neprivalo būti išaukianti, mergina, kuri gerai jaučiasi ir drąsiai žengia avėdama paprastus lygiapadžius batelius ir dailius džinsus atrodys žymiai žaviau ir jausis ženkliai geriau, nei kankindama save aukštakulniais ar vis tempdama žemyn trumputę suknelę. Tereikia atrasti stilių, kuris jums padeda gerai jaustis.


Šypsena


Laimingi ir besišypsantys žmonės traukia aplinkinių dėmesį, tad stenkitės į gyvenimą žiūrėti lengviau ir pozityviau. Kiekvieną rytą būtinai sau nusišypsokite - įrodyta, kad net ir nenatūrali šypsena skatina laimės hormonų išsiskyrimą.

Pagalba

Egzistuoja teisingas pasakymas, kad duodantiems viskas grįžta dvigubai, tad nelaukite ir pakvieskite naują darbuotoją kartu papietauti, užleiskite vietą viešajame trasporte, dalyvaukite neatlygintoje veikloje. Geri darbai padeda formuoti poztyvesnį pasaulio suvokimą, sutiksite daug šviesių žmonių, kurie padės jums geriau pasijausti ir įkvėps pasitikėjimo savimi.

Iššūkiai

Iškelkite sau svarbų ir sunkų, tačiau įgyvendinamą tikslą ir neapsiribokite tais, kuriuos sau keliate kasmet - numesti 5 kg, atisakyti kavos ar cigarečių. Dalyvaukite maratone ar pėščiųjų žygyje, kopkite į kalnus, mokykitės naujų dalykų - įveikus save suprasite, kad nieko nėra neįmanomo, į gyvenimą žvelgsite drąsiau ir eisite pakelta galva.

 

Švęsite pergales

Kuklumas yra dorybė, tačiau pasitikėjimas savimi ir meilė sau yra lygiai tiek pat svarbūs. Nebijokite pasidalinti savo laimėjimais, jeigu jus paaukštino darbe, tai pasikvieskite kelis draugus ir išgerkite šampano, jeigu įveikėte maratoną, tai džiaugsmu pasidalinkite su kitais. Žinoma, bus tų, kurie pavydės ir apkalbės, tačiau dauguma džiaugsis kartu, didžiuosis jumis ir dar labiau paskatins eiti į priekį.

 

Eli.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla