Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Drabužiai internetu - verslas kiekvienam PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2014 m. liepos 19, Šeštadienis, 21:13

 

Galvojate apie nuosavą verslą, bet nežinote kuo užsiimti? Drabužiai internetu gali būti lengviausia pradžia siekiant pradėti savarankiškai uždirbti pinigus. Tai žinoma reikalauja pradinės sumos bei tam tikrų teisinių žinių, o apie tai ir yra šis straipsnis, tad jeigu Jus domina elektroninė prekyba rūbais, tai ši informacija kaip tik Jums.

Kiekviena verslo pradžia reikalauja pradinio kapitalo, o jis šiuo atveju reikalingas tam, jog įsigytumėte produkciją (rūbus) ir turėtumėte kur juos pardavinėti (elektroninė parduotuvė). Šiuo metu tyrimai rodo, jog didesnę pirkėjų internetu dalį sudaro moteriškos lyties atstovės, todėl, jeigu domitės mada ir žinote kokios suknelės ar kiti moteriški rūbai šiuo metu yra aktualiausi, tai jums ši sritis bus gana patraukli.

Rūbų parduotuvė Poshstar teigia, jog pirmas žingsnis, kurį reikia padaryti – tiekėjų paieška ir rinkos tyrimas.. Privalote domėtis, kuo šiuo metu prekiauja būsimi konkurentai t.y. kokios suknelės, palaidinės ir kiti moteriški rūbai yra perkamiausių sąraše. Atradę tiekėjus, kurie jums teiks produkciją, apskaičiuokite kokios pradinės sumos Jums reikės, o tokiu atveju galėsite nuspręsti kokias kainas galėsite pasiūlyti savo klientams ir kokio uždarbio galite tikėtis, nes kas žino – gal būsimi rezultatai Jūsų netenkins ir dėl to nesinorės be reikalo gaišti laiką.

Sekantis etapas – elektroninė parduotuvė. Kadangi darbužiai internetu reikalauja ir papildomų išlaidų parduotuvės sukūrimui, tai be abejo yra rekomenduojama pradžioje nepirkti visos elektroninės parduotuvės t.y. neužsakyti tokios paslaugos iš programuotojų – pradžioje, siekiant patirti kuo mažiau išlaidų, rekomenduojame ją tiesiog nuomotis, nes tokiu būdu, jūs pradžioje išleisite mažiau pinigų, kuriuos galėsite skirti asortimento didinimui. Laikui bėgant galėsite perskaičiuoti savo biudžetą ir nuspręsti kuris variantas pigesnis ir galbūt Jums labiau vertės minėtą parduotuvę nuomotis nuolatos.

Prekių paruošimas gali atimti papildomo laiko. Administruojant elektroninę parduotuvę gali tekti nemažai laiko skirti ir prekių įkėlimui t.y. Jums teks nufotografuoti visas sukneles ir kitus rūbus arba naudoti tiekėjų paruoštas nuotraukas ir sukelti jas į parduotuvę kartu su aprašymais. Būtina žinoti tai, kad kuo raiškesnės nuotraukos, tuo labiau jos vilioja klientus, nes tokiu atveju jie gali bent vizualiai įvertinti siūlomų produktų kokybę.

Viską apskaičiavus ir prieš pradedant leisti pirmuosius pinigus produkcijai ir kitoms išlaidoms, Jums teks įregistruoti šią veiklą. Nemažai pradedančiųjų daro didžiulę klaidą registruodami įmonę, nes taip yra patiriama daug išlaidų, todėl rekomenduojame pradžioje įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą. Pats įregistravimas nekainuoja nieko, o Jums teks išrašinėti tik apskaitos dokumentus ir mokėti mokesčius nuo gauto pelno.

Jeigu siekiate, jog drabužiai internetu būtų pardavinėjami tik labai smulkiu mastu, tai patariame tiesiog rūbus, kuriais prekiausite, pardavinėti skelbimų portaluose ar tam skirtuose specializuotuose portaluose, o jeigu matysite, jog ši veikla yra būtent Jums, tai nedvejodami ją plėskite pasinaudodami minėtais patarimais.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
CREDITFUNDING   |2019-01-19 13:16:41
Dapatkan investasi cepat dan sangat murah di Amerika Serikat dalam waktu 48 jam;
Alamat permintaan pinjaman Anda: creditfunding@india.com
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla