Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Stogo dangos keitimas be rūpesčių PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2014 m. rugpjūčio 20, Trečiadienis, 20:21

 

Pas mus labai sudėtinga su stogų sezonu. Mūsų Lietuvoje orai sunkiai nuspėjami, nors beveik kiekvienas turime išmaniąsias programėles, kurios turėtų tiksliai nuspėti orų prognozes, bet taip nėra. Žiūrė, vieną dieną šviečia saulė, o kitą- „barbena“ lietus lietus į stogo dangą. Todėl stogo dangos keitimas yra tikras stresas meistrams ir užsakovams. Nors dėl meistrų streso galma būtų ir pasiginčyti, jie dažniausiai atrodo atsipalaidavę ir per daug „nesukantis galvos“ dėl stogo dangos keitimo.

Užsakovai visada nori, kad stogas būtų greitai pakeistas, bet deja taip gaunasi ne visada. Juk niekas nenori, kad pradėtų lyti, kai atidengta stogo danga, nėra plėvelės ir lietus gadina remontą ar kitus daiktus patalpose. Užsakovai dažnai skubina stogdengius, kad jie kuo greičiau uždengtų stogą, ypač jei prasideda lietingas sezonas.

Taigi, ką daryti, kad stogo dangos keitimas įvyktų be jokių rūpesčių ir netikėtumų? Jei jūs nusipirkote senos statybos namą ir planuojate jam pakeisti stogo dangą, pradėkite renovaciją nuo stogo dangos keitimo. Jei ir įvyks kažkas netikėto ir lietus užpils jūsų kambarius, Jūs būsite ramūs, nes dar nebus padarytas naujas ir gražus remontas. Niekada nepradėkite namo renovacijos nuo fasadų šiltinimo ar vidinio remonto, Jūs rizikuosite turėti didelius nuostolius. Jei jūs gyvenate name, kuriam norite pakeisti stogą ir esate jau pasidarę remontą, bus truputi sudėtingiau. Jums reikės susirasti tikrai gerus stogdengius, kurie mokės greitai dirbti. Bet stogo dangos keitimo greitis dar ne viskas, svarbu atkreipti dėmesį ir į darbų kokybę. Jei nesate mate stogdengių darbų rezultatų, aplankykite jų anksčiau atliktus objektus, paklausinėkite šeimininkų ar gerai jie keičia stogus.

Patarčiau daryti taip: pasiimate stogdengius į automobilį ir važinėjate su jais po jų atliktus objektus. Kai sužinosite uždengtų stogų adresus, pasiimkite šokolado ar kitų vaišių ir nuvažiuokite pas tų namų šeimininkus vieni. Kai nebus šalia stogo meistrų, buve užsakovai tikrai nuoširdžiai Jums papasakos kaip buvo keičiama stogo danga, ar meistrai dirbo greita, ar „neužgėrė“ savaitei (o tai dar pasitaiko su stogo meistrais). Taip Jūs išsirinksite tikrai gerus stogo meistrus su kuriais teks bevei gyventi kartu visą mėnesį, o gal ir ilgiau (priklauso nuo stogo sudėtingumo). Labai svarbu, kad stogo dangos keitimas vyktų operatyviai: nudengiamas vienas stogo šlaitas, iš karto tiesiama difuzinė plėvelė ir lyginamas stogo šlaitas su grebėstais. Jokiai būdais stogdengiai negali atidengti iš karto viso stogo konstruktyvo, nes užklupus netikėtam lietui jie nespės uždengti visų šlaitų.

Atkreipkite dėmesį, kokią naudojama plėvelė ant būsimo stogo dangos konstruktyvo. Plėvelė turi būti difuzinė, trisluoksnė ir kuo storesnė tuo geriau. Aišku svarbu, kad ir būtų daug laidi garui. Nors lenkai ir gali kokybiškai pagaminti produkciją, bet aš difuzinę plėvelę pirkčiau vokišką ir kuo storesne. Kodėl storesnę? Todėl kad net vasarą pasitaiko stiprių krušų, kurių metu sulankstomi net automobilių stogai. Stora difuzinė plėvelė nesuplyš krušos metu ir netikėti krituliai nepadarys nuostolių.

Turėkite omeny, jei Jūs užsakinėsite plieninę stogo dangą, ji į objetką bus atvežta maždaug po dviejų savaičių. Aš tikrai nenorėčiau gyventi dvi savaites name, kuris uždengtas su plona stogo plėvelę. O kainų skirtumas tikrai yra mažas. Pavyzdžiui pigi stogo trisluoksnė difuzinė plėvelė kainuoja 1,5Lt/m2, o pati geriausia stoginė difuzinė plėvelė 3Lt/m2. Turime skirtumą 1,5Lt, padauginkime šią kainą iš dažniausiai pasitaikančio stogo dydžio 200m2 ir gausime tik 300Lt skirtumą tarp pigiausios ir geriausios plėvelės. Ar tikrai reikia taupyti 300Lt kai visam stogui su darbai skiriama apie 20000Lt, o po stogo danga kambariuose yra remontas už 500000Lt. Tikiuosi mano patarimai, kaip be streso vykdyti stogo dangos keitimą Jums buvo naudingi.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
Eunice   |2020-01-22 17:44:07
Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane
ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau
viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko.
sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti
širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad
padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris
sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą
pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai,
ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali
prireikti išsprendus savo santykių el. laišką.
wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446
CREDITFUNDING   |2019-01-19 13:15:25
Dapatkan investasi cepat dan sangat murah di Amerika Serikat dalam waktu 48 jam;
Alamat permintaan pinjaman Anda: creditfunding@india.com
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla