Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kaip kovoti su prastu kvapu automobilyje? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2014 m. lapkričio 30, Sekmadienis, 17:33

Prastas oro kvapas automobilyje yra ne tik nemalonus, bet ir sunkiai pašalinamas. Paprastai ši užduotis reikalauja nuodugnaus salono valymo. Deja, net ir minėtoji procedūra negali užtikrinti pageidaujamų rezultatų. Įmanoma net ir kardinaliai priešinga situacija – automobilio valymui naudotos cheminės priemonės suteikia dar slogesnį aromatą salone.

Dėl daugelio prastų kvapų esame kalti patys – salone užuodžiame pamiršto maisto likučius, išbėgusius skysčius, dūmų kvapus, peleninės dvoką ir t. t. Slogus oro kvapas automobilyje gali būti nulemtas ir itin aukštu drėgmės lygiu bei prastai prižiūrima klimato kontrolės sistema. Pastarąją derėtų patikrinti autoservise.

Jei norite atsikratyti nemalonaus kvapo, visų pirma pašalinkite visas dvoko priežastis, t. y. atsikratykite besimėtančio šlamšto. Nepamirškite, kad automobiliai skirti patogioms ir jaukioms kelionėms – transporto priemonė nėra sandėliukas ar šiukšlių konteineris. Išmetę visus nereikalingus daiktus, kruopščiai išvalykite ir išsiurbkite saloną. Gali būti, kad elementarios valymo priemonės, pvz., vanduo ir muilas, jums nepadės – paprastai kvapas būna įsigėręs į sėdynes ir apdailos medžiagas. Išvalę saloną, atidarykite automobilio dureles ir leiskite salonui ne tik išdžiūti, bet ir išsivėdinti.

Automobiliai turi būti valomi įvertinus konkrečią dvoko priežastį, pvz., jei prastą salono kvapą lemia šuns plaukų ir drėgmės mišinys, saloną ne tik išsiurbkite, bet ir valykite, naudodami specialias valymo priemones. Siekdami išvengti nemalonių staigmenų, naujas priemones išbandykite mažiau matomoje salono vietoje. Jei automobilyje dvokia cigarečių dūmais, jums bus reikalingas ne tik nuodugnus valymas, bet ir apdorojimas ozonu.

Nepamirškite, kad konkrečiam paviršiui yra naudojamos skirtingos valymo priemonės. Stiklo ir plastiko valymui puikiai tiks universalus ploviklis ir drėgna šluostė. Apmušalų valymui reikės specialių putų ir švelnaus šepečio. Įtrinus putas, apmušalai valomi drėgnu skudurėliu, vėliau išsiurbiami. Transporto priemonės lubos ir kilimėliai valomi padengus juos specialiu salono valikliu ir įtrinus šepečiu, vėliau būtinas drėgnas valymas. Klimato kontrolės sistema valoma antibakteriniu valikliu.

Skirtingi kvapai skirtingai veikia mūsų jusles ir nervinę sistemą. Siekdami pagerinti transporto priemonės kvapą, venkite levandų, ramunėlių ir jazmino kvapų, kadangi jie pernelyg atpalaiduoja ir apsunkina dėmesio koncentracijos procesus. Atsisakykite maisto kvapų – greitojo maisto restoranų sumuštiniai, duonos ar pyragaičių kvapai didina susierzinimą, o medžių ir žolės kvapas kelia nostalgiją. Jei norite išvengti streso, sumažinti susierzinimą ir sukoncentruoti dėmesį, rinkitės citrinos ir kavos pupelių kvapus, puikiai tiks ir mėtos bei cinamono aromatas.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
CREDITFUNDING   |2019-01-19 13:13:34
Dapatkan investasi cepat dan sangat murah di Amerika Serikat dalam waktu 48 jam;
Alamat permintaan pinjaman Anda: creditfunding@india.com
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla