Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Laisvalaikis
Dėl galimybės keliauti metė studijas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2015 m. spalio 14, Trečiadienis, 11:39

Tautvydą drąsiai galima vadinti tikru kelionių narkomanu. Tą įrodo ir jo poelgiai. Dėl to, kad galėtų keliauti jaunuolis netgi metė studijas Kauno Technologijos universitete.

 

Keliauti mėgo nuo vaikystės

 

Vaikinas nuo vaikystės labai mėgo keliauti. Kai tėvai jam pasakydavo, jog vasarą atostogaus užsienyje, vaikui tiesiog nušvisdavo akys, o kelionėje patirtus įspūdžius ilgą laiką tekdavo klausyti klasės draugams.


„Man labai patikdavo keliauti. Jeigu tėvai pasakydavo, kad atostogausime kur nors užsienyje, tai aš būdavau neįtikėtinai laimingas, tą dieną galima sakyti skraidydavau padebesiais. Išties kelionės mane labai džiugindavo, o paskui ilgai kamuodavau klasės draugus pasakodamas įspūdžius. Kai dabar tai prisimenu, tai suprantu, kad jiems gal būdavo net nelabai įdomu, tačiau aš vis tiek tai darydavau“, - vaikystę su šypsena prisiminė Tautvydas.

Jam taip patiko vykti į užsienį, kad kartais būtent su tuo būdavo siejamos jo gimtadienio dovanos. Tėvai sūnui pranešdavo, kad jo gimtadienio proga vyks į tam tikrą kraštą: „Pamenu aš labai norėjau nuvykti į Disneilendą, tai mano gimtadienio proga vykome į jį Paryžiuje, dar kartą konkrečiai mano gimimo dienos proga su šeima vykome į Vokietiją, ten žiūrėjome futbolo varžybas“, - prisiminė kaunietis.

 

Sulaukęs pilnametystės pradėjo keliauti vienas

 

Kai tik Tautvydui sukako 18-a metų, jis pradėjo keliauti vienas. Vaikinas tiesiog susitaupydavo pinigų ir leisdavosi į suplanuotą kelionę.

„Visada žinojau kam taupau. Jeigu kiti taupydavo, tam, kad nusipirktų naują telefoną ar sutaupytų vairuotojo egzamino laikymui, tai man viskas buvo kelionės. Kiek tik gaudavau pinigų, tai juos taupydavau ir paskui būdavo įsigyjami avia bilietai, tam išties labai daug santaupų ir nereikėdavo, kadangi skrydžiai, bent jau po Europą, tūkstančių tikrai nekainuodavo“, - pasakojo Tautvydas.

Keliauninkas vien per pirmuosius pilnametystės metus į užsienį leidosi keturis kartus. Jis aplankė Bremeną, Romą, Londoną ir Stokholmą.

„Leidausi į užsienį keturis kartus būdamas vos 18-os, visuomet vykdavau visiškai vienas. Puikiai moku prancūzų ir anglų kalbas, tai daug kur galiu susikalbėti, na ir šiaip nebijau. Nors mano mama truputį pykdavo, kad jos sūnelis gali kur nors pasimesti, bet aš ją nuramindavau. Draugai sakydavo, kad aš keistuolis, tačiau manau, kad išties jie man tiesiog pavydėjo“, - atviravo vaikinas.

 

Metė KTU, tam kad keliautų

 

Baigęs mokyklą Tautvydas įstojo į informatiką Kauno Technologijos universitete. Visgi, aukštojoje mokykloje ilgą laiką jis neužsibuvo. Jaunuolis metė studijas tam, kad galėtų dar aktyviau keliauti.


„Daug kas sakė, kad aš beprotis, kad griaunu savo gyvenimą, tačiau man tai atrodė pats geriausias sprendimas. Galbūt aukštajam mokslui dar nesu pasiruošęs ir manau, kad anksčiau ar vėliau vis tiek ką nors baigsiu, tačiau dabar noriu tik keliauti ir keliauti. Kai mečiau, tai iškart greitai.lt susiradau pasiūlymą ir jau netrukus mano kišenėje buvo lėktuvų bilietai į Porto miestą“, - sakė Tautvydas.

 

Po kelių metų jaunuolis Lietuvą paliks pusmečiui. Jis kai savanoris vyks į išties itin egzotišką kraštą –Jordaniją.

 

„Vyksiu į Jordaniją, būsiu savanoris. Padėsiu žmonėms, be to pamatysiu visai kitą pasaulį. Manau, kad tai bus tikrai labai didelė ir įsimintina patirtis, apie ją tikrai turėsiu ką papasakoti. Apskritai visiems, kurie dar ieško savęs ir labiau nori pažinti pasaulį rekomenduoju ieškoti įvairių galimybių. Būkite ramūs, jų tikrai yra“, - pokalbį užbaigė Tautvydas.

 
Kuo rengtis sutinkant 2015-uosius kiekvienam zodiako ženklui? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2014 m. gruodžio 20, Šeštadienis, 20:24
Daugelis tiki posakiu „kaip sutiksi Naujuosius, tokie bus ir visi kiti metai“, tad naujametinei nakčiai ruošiasi išties atsakingai ir kruopščiai. Visų pirma, vyrai suskumba ieškoti įspūdingų šventinių fejerverkų, kurie nušviestų dangų įvairiomis spalvomis ir taip sužadintų dar stipresnius naujametinius jausmus. Pasirūpinę spalvingais ir žadą atimančiais fejerverkais, jie taip pat paruošia gardžius gėrimus, o štai merginos ir moterys gamina maistą bei puošiasi.

Pradedama žvalgytis kokie drabužiai internetu šiuo metu populiariausi ir labiausiai tiktų šventei. O juk kuri gi dailiosios lyties atstovė nemėgsta puoštis? Naujųjų sutikti apsirengus džinsais ir aptrintu megztuku – tikrai nevalia, tad mestelsime kelias idėjas, kuo pasipuošti ir kokios spalvos apdarus rinktis kiekvieno zodiako ženklo atstovei.

2015-ieji – medinės ožkos metai. Ši ožkytė mėgsta ištaigingumą, prabangą, jos spalvos – juoda bei auksinė, tad drąsiai galite puošti juoda ar aukso atspalvio suknele, tokios spalvos ir jų deriniai jau pastebimos sukneles internetu pardavinėjančiose parduotuvėse. Jei suknelių nemėgstate, pasirinkite tokią, kuri ne išryškins figūros trūkumus, bet pabrėš privalumus. Naujųjų naktį reikėtų atrodyti prabangiai, tad netiks ir bet kokie papuošalai: geriausia – tauriųjų metalų papuošalai ar inkrustuoti brangakmeniais dirbiniai.

Skaityti daugiau...
 
Kodėl Tenerifė niekad neatsibosta? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas   
2013 m. gruodžio 16, Pirmadienis, 14:00

Tenerifė yra didžiausia iš Kanarų salų – jos vardas yra tikrai žinomas ne tik Europos, tačiau ir kitų kontinentų turistams. Įdomiausia, kad net pusė į Kanarų salas kasmet atvykstančių turistų nusprendžia apsistoti būtent Tenerifės saloje. Net ir sezono metu, į šį kurortą yra rengiami gan pigūs skrydžiai, o turistinės kompanijos nuolat siūlo kelionę į Tenerifę autobusu. Taigi, kuo ši sala taip traukia ir kaip suderinti savo norą patenkinti smalsumą su noru tinkamai pailsėti?

Vienas didžiausių pasaulyje ugnikalnių

Vingiuotais keliukais autobusiuku važiuodami į trečią pagal dydį ugnikalnį pasaulyje, turbūt, net neįsivaizduojate, ko galite tikėtis. Jeigu užsisakėte tokią ekskursiją, tuomet turbūt buvote perspėti, kad nors ir kaip karšta dabar lauke, artėjant prie ugnikalnio viršūnės jums tikrai reikės striukės. Be abejo, gidai buvo teisūs – striukės ypač reikia, kuomet vaikštote kalno viršūnėje ir netikite savo akimis, pamate čia ir sniego. Iš tikrųjų, Teidės ugnikalnis jums primins ir fantastinius filmus, ir mėnulį. Tai tikrai vienas iš įdomiausių vaizdų, kuriuos galite pamatyti Kanarų salose.

Skaityti daugiau...
 
Pagal pasaulio laimės indeksą Lietuva – aukščiau už kitas Baltijos šalis PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 12, Ketvirtadienis, 09:27

Pasauliniame laimės indekse Lietuva šiemet užėmė 71-ą vieta tarp 156 įvertintų valstybių, aplenkdama kitas Baltijos šalis, rodo naujas Jungtinių Tautų remiamas tyrimas.
Pirmadienį paskelbtos ataskaitos autorių teigimu, laimingiausi žmonės gyvena Danijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose ir Švedijoje.
Europos Sąjungoje Lietuva aplenkė kaimynines Latviją (88 vieta) ir Estiją (72), taip pat Rumuniją (90), Vengriją (110) ir Bulgariją (144).

Skaityti daugiau...
 
Psichoterapeutė Polukordienė: kiekvieną dieną skaitau gyvą knygą – būnu su kažkuo jo gyvenimo PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 08, Sekmadienis, 13:04
Kartais ir didžiausi knygų mylėtojai aprimsta, „atsiskaito“, pereina prie rimtosios, specializuotos literatūros, o grožinę atideda į šalį. Psichologė psichoterapeutė Kristina Ona Polukordienė tam turi prasmingą paaiškinimą: „Man romanas yra mano arba klientų gyvenimas. Tada norisi mažiau skaityti kieno nors sukurtą romaną, kad ir labai menišką.“
Klientai taip pat moko psichoterapeutus

Skaityti daugiau...
 
10 dalykų, kurių negalima sakyti apie buvusį partnerį PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 08, Sekmadienis, 08:02
Apie buvusį partnerį galime pasakyti daugiau blogo, nei gero. Jei būtų priešingai, buvęs partneris būtų dabartinis. Tačiau net po nemalonaus išsiskyrimo turėtumėte išlaikyti savigarbą ir vengti frazių, kurių nenorėtume girdėti apie save.
1. „Jis žlugęs žmogus.“

Jei žmogaus gyvenimo stilius neatitinka jūsų vertybių, tai dar nereiškia, kad jis yra žlugęs.
Skaityti daugiau...
 
6 požymiai, kad jūsų mylimasis jaučiasi nelaimingas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 07, Šeštadienis, 08:59

Manote, jei jūsų mylimasis būtų nelaimingas tikrai tai pastebėtumėte? Gali būti, kad jis nenori jums parodyti kaip jaučiasi, nenorėdamas jūsų nuliūdinti ar įskaudinti. Tačiau šie 6 požymiai gali išduoti jo tikruosius jausmus.
1. Jis negali atsitraukti nuo elektroninės įrangos

Rašytojas Charlesas Baxteris knygoje „Burning Down the House“ rašė: „Vienišiems ir nelamingiems žmonėms telieka mylėti savo baldus.“ Jeilio universiteto mokslininkų tyrimai rodo, kad šiuolaikiniai žmonės savo meilę dažniausiai skiria elektroniniams įrenginiams: mobiliesiems telefonams, kompiuteriams ar televizoriams. Jei jūsų partneris dienų dienas praleidžia prie elektroninės įrangos, gali būti, kad taip jis elgiasi, nes jaučiasi nelaimingas.

Skaityti daugiau...
 
Hercogienė Catherine, praėjus mėnesiui po gimdymo, visiškai atgavo formas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 28, Trečiadienis, 07:48

Pirmadienį, rugpjūčio 26-ąją, paparacams pavyko užfiksuoti prieš mėnesį sūnaus princo George'o susilaukusią Kembridžo hercogienę Catherine (31), kuri buvo pastebėta apsipirkinėjanti vienoje Anglesio maisto prekių parduotuvėje, Velse.
Catherine paliko mažylį namie ir užsuko papildyti maisto atsargų į vietinę „Waitrose“ parduotuvę. Kembridžo hercogienė į parduotuvę išsiruošė vilkėdama baltai juoda dryžuota palaidine, aptemptais džinsais, avėdama plokščiapadžius batelius ir plaukus susirišusi į arklio uodegą. Kate Middleton stumdama pirkinių vežimėlį pademonstravo plokščią pilvuką ir ištirpusius per nėštumą priaugtus kilogramus.

Skaityti daugiau...
 
Harvey Milko šaknis Joniškyje radusi britė: „Jis buvo geriausias eksportas iš Lietuvos“ PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 24, Šeštadienis, 07:53

Harvey Milkas, kuris į istoriją įėjo kaip pirmasis homoseksualios orientacijos neslėpęs JAV politikas, kilo iš Lietuvos žydų.

Britė kovotoja už seksualinių mažumų teises lesbietė Clare Dimyon tvirtina tiksliau nustačiusi, kur Milchų (tokia buvo tikroji pavardė) šeimos šaknys, – Joniškyje. Kad tai išsiaiškintų, moteris ne tik pervertė pluoštus dokumentų, bet ir kelioms savaitėms atvyko į mūsų šalį, kur jai pagaliau pravertė Šaltojo karo metais pramokta rusų kalba.

Skaityti daugiau...
 
Pietų Korėjos plastikos chirurgai siūlo naują procedūrą – amžiną šypseną PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 23, Penktadienis, 10:02

Pietų Korėjos plastikos chirurgai siūlo procedūrą, pakeliančią lūpų kampučius, po kurios nuo jūsų veido niekada nedings šypsena, rašo „Huffington Post“.
Praėjusią savaitę internete papilto jaunos azijietės nuotrauka, kurioje esą matyti minimos plastinės operacijos rezultatai. Jie toli gražu nėra tokie „natūralūs“ ir „nepastebimi“, kaip žadėjo medikai – merginos lūpų kampučiuose atsirado du išsirietę plyšiai.

Skaityti daugiau...
 
<< Naujausi < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > Seniausi >>

Puslapis 1 iš 100

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla