Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Numerologė Galina Šmidt: gausime tokią valdžią, kokios nusipelnėme PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 13, Šeštadienis, 11:00

„Per šiuos rinkimus tikrai gausime labai rimtų gyvenimo pamokų. Nenoriu gąsdinti, bet netikėtumų bus. Ir tikrai viskas įvyks Visatos valia. Mes gausime tai, tame tarpe ir valdžią, ko nusipelnėme,” – įstikinusi numerologė Galina Šmidt.

Tačiau čia pat nuramina: prisiminkime, kad patys kuriame savo gyvenimą. Valdžia buvo negera? Išsirinkime gerą. Juk viską sprendžiame patys. Pasak numerologės, gyvenime būna neišvengiamų dalykų, bet tam tikra elgsena, darbais, mintimis daug ką įmanoma, jei ne visiškai pakeisti, tai bent sušvelninti.


Numerologija, pasak vilnietės matematikos mokslų daktarės Galinos Šmidt, yra senas mokslas apie skaičius. Turint omenyje skaičių gebėjimą atskleisti žmogaus, valstybės savybes ir galimybes – šiek tiek burtai, šiek tiek magija: jei nusiteiksime blogiems įvykiams, jų ir sulauksime. Todėl svarbu išlaikyti ramybę ir blaivų mąstymą, nepasiduoti masinei psichozei. Kad ir kalbant apie į valdžią ateinančius naujus gelbėtojus, besiartinančią vadinamąją pasaulio pabaigą. Besibaigiantys metai, pasak Galinos, labai svarbūs visiems, dirbantiems su informacija, bet ypač svarbūs mūsų politikams.

Kokios silpnosios ir stipriosios Lietuvos vietos? Ir kas mus po rinkimų mus, kaip sakoma, išgelbės?


Patys save gelbėjam galbūt tuo, kad esame ramūs, todėl gyvename palyginus gerai. Bet visada atrodo, kad geriau visur, kur taves nėra; bet pažiūrėkite kas darosi, tarkime, Graikijoje. Juk mūsų žiniasklaida tikrai ne viską pasako, kaip ten yra iš tikrųjų; o aš turiu pažįstamų, kurie ten gyvena. Skambinom, telefonu kalbėjom – nėra labai gerai. Kai žmonės negali sočiai pavalgyti, nėra labai gerai. Pas mus irgi ne visi gali sočiai pavalgyti, bet galimybė užsidirbti bent minimali yra; kitas dalykas, kai žmogus to nenori. Aišku, galima sėdėti prie parduotuvės ir verkti, kaip man yra blogai, ir koks aš nuskriaustas gyvenimo, kodėl man niekas neatneša ir nepaduoda, bet...

Ką Jūsų skaitmenys sako apie artimiasią ateitį – kurlink sukti po rinkimų arba tiesiog bėgant nuo krizės? Kokių verslų lietuviams, Lietuvai imtis ateityje? Kas perspektyvu?

Aš pasakysiu daugiau negu mano apskaičiavimai rodo – nuo problemų bėgti nereikia, visus klausimus reikia spręsti, nes kuo greičiau nuo problemų bėgsi, nuo krizių bėgsi, tuo greičiau jos tave ir pavys. Reikia sustoti, priimti tai ir išspręsti problemą. Pagal mano teoriją Lietuva yra penketukas, tad penketukas Lietuvai labai svarbus; tai yra dinamika, judėjimas, transportas, informacija, viskas, kas su tuo susiję. Esu paskaičiavusi, kad Lietuva tikrai galėtų gauti nemažai pelno butent iš tokių veiklų: tranzitas, transportas, technologijos, turizmas ir logistika. Lietuvai tikrai tinka šitie variantai.

Žmones gąsdina ne tik Seimo rinkimai, bet ir lemtinga data 2012 12 21, kai turi įvykti pasaulio pabaiga. Ką sako Jūsų skaičiai – ar ji bus?
 


Na, gal kada nors ir bus…As esu skaičiusi straipsnį, kuriame mokslininkai teigia, kad mums beliko gyventi 17 metų. Kad kažkoks asteroidas trenksis į žemę. Na, iškart prisiminiau, kaip mus gąsdino pasaulio pabaiga, kai laukėm 2000-ųjų. Iš baimės net XXI a. sutikom metais anksčiau. Iki šiol ta pasaulio pabaiga „vyksta“. Dabar jos laukiame perskaitę majų kalendorių. Bet tai marketingas! Žmonės maistą, net bunkerius perka, kad tą pasaulio pabaigą išgyventų. Bet jeigu bus pasaulio pabaiga, tai kur jie išeis iš to bunkerio? Paprastas klausimas: kam jums tas bunkeris ir kam jums tas maistas?

Taigi Jūsų skaičiukai šita prasme tyli? Viskas ramu?


Mano skaičiai tyli, bet daugelis mano kolegų juokauja: „Bus sąmonės pakeitimas”. Baigsis sąmonė, pradėsim daryti nesąmones... Galiu pasakyti, kad tą dieną kažkas įvyks – ne pasaulio pabaiga, bet kažkas įvyks. Nes ta diena turi ženklą11 ir 7. Tai yra karminiai dalykai. Kažkas rimto gali atsitikti – gali būti gamtos kataklizmų labai rimtų, gali būti kažkokių sprogimų, gal nelaimingų atsitikimų. Aš nenoriu pasakyti, kad kažkas bus Lietuvoj – Lietuvoj, ko gero, nieko blogo nebus, nes mes esam labai rami tauta, o žemė kur apsivalo? Ten kur daug negatyvo. O kur negatyvo daug? Ten, kur žmonės agresyvūs. Na, pažiūrekit – Graikija, Italija, Ispanija, Azija... Žmonės iš kitų kraštų ten važiuoja ilsėtis. Palieka ten savo negatyvą, grįžta. Taigi kiek ten susikaupė negatyvo. Žemė ir apsivalo. Ji yra gyvas organizmas, kiek ji gali kentėti?

Bet dar sakoma, kad mūsų žmonės pernelyg kantrūs ir visoms valdžioms pernelyg atlaidūs…

Ir ačiū mūsų žmonėms, nes ramybė visada turi savo pliusų. Nes tik ramioj būsenoj žmogus gali priimti tinkamus sprendimus. Ramioj būsenoj žmogus elgiasi adekvačiai, ir dėl to viskas daugeliu atvejų susiklosto gerai.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla