Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

6 požymiai, kad jūsų mylimasis jaučiasi nelaimingas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 07, Šeštadienis, 08:59

Manote, jei jūsų mylimasis būtų nelaimingas tikrai tai pastebėtumėte? Gali būti, kad jis nenori jums parodyti kaip jaučiasi, nenorėdamas jūsų nuliūdinti ar įskaudinti. Tačiau šie 6 požymiai gali išduoti jo tikruosius jausmus.
1. Jis negali atsitraukti nuo elektroninės įrangos

Rašytojas Charlesas Baxteris knygoje „Burning Down the House“ rašė: „Vienišiems ir nelamingiems žmonėms telieka mylėti savo baldus.“ Jeilio universiteto mokslininkų tyrimai rodo, kad šiuolaikiniai žmonės savo meilę dažniausiai skiria elektroniniams įrenginiams: mobiliesiems telefonams, kompiuteriams ar televizoriams. Jei jūsų partneris dienų dienas praleidžia prie elektroninės įrangos, gali būti, kad taip jis elgiasi, nes jaučiasi nelaimingas.


2. Jūs nebesikalbate per vakarienę


Kai pirmą kartą tylomis valgote vakarienę, jums gali atrodyti, kad jūsų santykiai pagaliau subrendo – jums gera tiesiog tyliai valgyti ir nejausti jokios įtampos. Jei tylomis valgote jau kelis mėnesius iš eilės, ši tyla turėtų jus jaudinti. Jūs sėdite nuostabiame restorane, jūsų nuotaika puiki, bet praleidę kartu ne vienerius metus, neturite ką vienas kitam pasakyti... Laikas pasikalbėti.

3. Į jūsų problemas jis atsako visada vienodai: „Apie tai jau kalbėjome“


Per ilgus draugystės ar santuokos metus tikriausiai jau kalbėjote beveik apie visas problemas, kurios gali kilti porai – jūsų partneris teisus. Tačiau laiminguose santykiuose, partneris visada bus pasiruošęs jus išklausyti ir norės išspręsti problemas, kurios ignoruojamos virsta siaubingais barniais. Jei jis nebenori kalbėtis apie jūsų santykius – jis nebenori stengtis, o tai rodo, kad jis jaučiasi nelaimingas.
 

4. Jūs daugiau žinote apie jo bendradarbės jausmus, nei kaip jaučiasi jūsų mylimasis


Jūs žinote, kad jo bendradarbė išsiskyrė su draugu, pradėjo laikytis dietos, gavo paaukštinimą... Jūs net galite pasakyti bendradarbės tetos vardą ir amžių. Sekundėlę... Kodėl jis tiek daug pasakoja apie jums nepažįstamą žmogų? Nemanykite, kad jis jus apgaudinėja, o ta bendradarbė yra jo meilužė. Jis tikriausiai pats nežino, kad yra ja susižavėjęs. Jums laikas nuoširdžiai pasikalbėti.

5. Jis nuolat jus erzina


Užtenka vos peržengti namų slenkstį ir jis pradeda jus erzinti. Jis juokauja, bet jo frazės apie jūsų svorį ar naują šukuoseną skaudina. Jis taip pat komentuoja kiekvieną jūsų žingsnį, kritikuoja kiekvieną jūsų sakinį ir puola ginčytis dėl kiekvienos išsakytos nuomonės... Kas jam nutiko? Jūsų mylimajam trūksta dėmesio.

6. Jis bijo naujovių


Kai einate į restoraną, jis visada nori eiti į tą pačią vietą ir joje visada išsirenka tą patį patiekalą. Jis nori, kad kiekvieną vakarą leistumėte vienodai ir į visus draugų kvietimus atsako neigiamai. Tobulas vaikinas? Jei jis nėra užkietėjęs namisėda ir anksčiau dievino naujoves bei vakarėlius, o dabar jų bijo, tikriausiai jis jaučiasi nelaimingas. Pasiūlykite jam nueiti į barą su draugais ir per tą vakarą suplanuokite netikėtą savaitgalio kelionę. Jums būtina pabėgti nuo rutinos. 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla