Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Gamtosauginėms mokykloms ir darželiams įteiktos Žaliosios vėliavos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gegužės 11, Penktadienis, 07:12

Gegužės 10 d., ketvirtadienį, Mažeikių lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vyko Žaliosios vėliavos ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatų įteikimo ceremonija. Pirmą kartą Žaliosios vėliavos buvo įteiktos Mažeikių lopšeliams-darželiams „Bitutė“, „Buratinas“ ir „Eglutė“.

Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus gavo keletą metų iš eilės gamtosauginę veiklą vykdančios rajono ugdymo įstaigos: Pavasario vidurinė, Balėnų, Renavo ir Kalnėnų pagrindinės mokyklos, darželis-mokykla „Kregždutė“, lopšeliai-darželiai „Berželis“, „Delfinas“, „Pasaka“.Žaliąsias vėliavas ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus įteikė Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius.

 

 

„Linkiu išlaikyti šiltą ir gražų tarpusavio bendradarbiavimą“, – renginio dalyviams linkėjo koordinatorius.
Susirinkusiems rajono švietimo įstaigų atstovams už aktyvią gamtosauginę veiklą dėkojo bei lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenės surengta švente pasidžiaugė Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjas Zigmantas Kristutis ir Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Zakalskienė.

 

Darniu bendradarbiavimu su ikimokyklinio ugdymo įstaigomis džiaugėsi ir sveikinimo žodžius tarė Mažeikių girininkijos girininkas Rimantas Aleksandravičius.

 

Lopšelio-darželio „Eglutė“ direktoriaus pavaduotoja Margarita Jasinskienė buvo apdovanota Mažeikių rajono savivaldybės Padėkos raštu už nuolatinį rūpestį vaikų ekologiniu švietimu bei iniciatyvas saugant ir prižiūrint gamtą.

 

R. Rimavičius įteikė diplomus lopšeliams-darželiams „Eglutė“, „Pasaka“, „Berželis“, „Buratinas“, „Delfinas“ „Bitutė“ ir darželiui-mokyklai „Kregždutė“ už dalyvavimą tarptautiniame projekte „Mažiau šiukšlių“.
Lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė savo draugams iš kitų ugdymo įstaigų dovanojo savo darželio simbolį – eglutės sodinuką.

 

Mažeikių rajone Žaliosios vėliavos taip pat siekia bei gamtosauginę veiklą vykdo dar dvi švietimo įstaigos – Mažeikių lopšelis-darželis „Žilvitis“ ir Tirkšlių darželis „Giliukas“.

 

Gamtosauginių mokyklų programa į aplinkosauginę veiklą įtraukia ne tik mokinius, mokytojus, aptarnaujantį mokyklos personalą, bet ir šeimas bei vietinę bendruomenę.

 

Žalioji vėliava suteikiama tik vieneriems metams, todėl mokykla, gavusi šį tarptautinį apdovanojimą, turi tęsti savo pradėtą darbą norėdama ją gauti ir kitais metais.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla