Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

MAŽEIKIUOSE BUS ATNAUJINTI 82 DAUGIABUČIAI NAMAI PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. lapkričio 04, Pirmadienis, 10:42

Spalio 30 d., Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys ir Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius dalyvavo Aplinkos ministerijos organizuotame susitikime, kuriame aptarti I-asis ir II-asis daugiabučių atnaujinimo (modernizavimo) pagal naująjį daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) finansinį modelį etapai.

Susitikime dalyvavo aplinkos ministras Valentinas Mazuronis, statybos ir būsto, urbanistikos ir architektūros, teritorijų planavimo ir žemės gelmių sektorių kuruojanti aplinkos viceministrė Daiva Matonienė, Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta.

Mažeikių rajono savivaldybės vadovus ypač nudžiugino žinia, kad Aplinkos ministerija, išnagrinėjusi Savivaldybės pateiktą daugiabučių namų, kurių gyventojai išreiškė norą, kad jų būstas būtų renovuotas, sąrašą, nutarė, jog II etape bus atnaujinti visi 82 sąraše nurodyti daugiabučiai namai.

 

Mažeikių rajono savivaldybė su Aplinkos ministerija ir Būsto energijos taupymo agentūra jau yra pasirašiusi partnerystės dėl projekto „Daugiabučių namų modernizavimo skatinimas, I etapas“ įgyvendinimo ir bendradarbiavimo dėl energinio efektyvumo didinimo programų įgyvendinimo savivaldybėje sutartį. Šios programos I etape Mažeikiuose bus renovuota 16 namų.

 

Beje, iki kitų metų pabaigos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis Mažeikiuose jau turėtų būti renovuotas 41 daugiabutis namas.

Vadinasi, baigus įgyvendinti projektą „Daugiabučių namų modernizavimo skatinimas, II etapas“,  Mažeikiuose turėtų būti atnaujinti 139 daugiabučiai.

„Išties labai džiugu, kad Mažeikiuose tiek daug namų bus renovuota. Tikiu, kad miestas pagražės ir galbūt pritrauks naujų investicijų, čia bus maloniau dirbti ir gyventi. Žinoma, laukia milžiniškas darbas. Jau turime patirties, todėl manau, kad jis bus sklandus“, – sakė meras A. Tenys.

Mažeikių rajono savivaldybės vadovas akcentavo, kad techninių projektų kartu su rangos darbais viešieji pirkimai bus vykdomi per Centrinę pirkimų organizaciją (CPO). Jau dabar yra prielaidų, kad, esant tokiam dideliam viešųjų pirkimų kiekiui, gali pritrūkti statybinių organizacijų siūlymų vykdyti darbus.

„Džiugina ir tai, kad renovacijos teigiamą poveikį turėtų pajausti statybinės įmonės bei statybines medžiagas tiekiančios organizacijos. Vadinasi, atsiras naujų darbo vietų, bus daugiau įplaukų į rajono biudžetą“, – kalbėjo Savivaldybės meras.

 

Pridedamas sąrašas daugiabučių namų, kuriuos Aplinkos ministerija patvirtino daugiabučių namų atnaujinimo II etapui, sąrašas.Paspaudus padidėja.

 

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla