Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikiuose koncertuos Šiaulių kamerinis orkestras PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Alina Goršenina | 2010 m. rugsėjo 28, Antradienis, 13:27

 

Mažeikių rajono kultūros centras praneša, kad š.m. spalio 5 d. 15 val. Mažeikių kultūros centre (Naftininkų g. 11) vyks Šiaulių kamerinio orkestro ir solistų koncertas mokytojams „Tango istorija“.


Šiaulių kamerinis orkestras įkurtas 1989 m. iš iki tol gyvavusio Liaudies simfoninio orkestro. Jame groja artistai, dauguma mokęsi Šiaulių konservatorijoje, o dabar dirbantys miesto ir apskrities muzikos mokyklose mokytojais ir dėstytojais.

 

Per metus orkestras vidutiniškai surengia per dvidešimt koncertų, kuriuose gausu įvairių žanrų ir epochų kūrinių, tačiau vyrauja klasika ir barokas.


Didžiosios dalies koncertų klausosi šiauliečiai ir miesto svečiai, tačiau orkestras vyksta į gastroles kituose Lietuvos miestuose bei užsienio šalyse. Šiauliečius šiltai sutinka Vokietijos, Lenkijos, Italijos publika.Orkestras bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio muzikais, chorais, solistais ir dirigentais. Šiaulių kameriniam orkestrui dirigavo iškilios Lietuvos asmenybės: S. Sondeckis, J. Domarkas, D. Šervenikas, M. Pitrėnas, V. Viržonis ir kiti. Orkestras grojo su garsiais solistais: R. Katiliumi, A. Vizgirda, R. Beinariu, G. Skėryte, A. Kriščiūnaite, E. Kaniava, A. Janutu, I. Misiūra-Tumanovu ir kitais.Kamerinis orkestras palaiko glaudžius ryšius su Vokietijos violončelininku D. Geringu, dirigentu G. Maisu, pianiste I. Gabbe, pianistu ir dirigentu L. Dorfmanu, smuikininku R. Baldini, altininkais H. Rode, H. J. Greineriu ir kitais.

 

Maloniai prašome pakviesti visus mokytojus bei buvusius kolegas.
Įėjimas laisvas.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla