Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Pasitarimas dėl vaikų ir jaunimo užimtumo PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. kovo 30, Trečiadienis, 10:30

Kovo 30 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės Švietimo skyriuje vyko pasitarimas dėl vaikų ir jaunimo užimtumo Mažeikių rajone koordinavimo.

Pasitarime dalyvavo Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Socialinės paramos skyriaus vedėja Aldona Gagienė ir vyresnioji specialistė Lina Aliukevičienė, Kultūros skyriaus vedėja Angelė Rupkutė, Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ vadovė Jūratė Gineitienė ir šio fondo steigėja Kristina Fiodorova.

 

Kaip teigė Švietimo skyriaus vedėjas A. Stonkus, pasitarimo tikslas buvo aptarti vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumo galimybes, taip pat apatartas Savivaldybės skyrių ir fondo bendradarbiavimas rašant projektus, susijusius su vaikų ir jaunimo užimtumo veiklos įgyvendinimu, organizuojant renginius, skirtus socialiai remtiniems vaikams, jaunimui. Pasitarime ypatingas dėmesys skirtas artėjančioms vasaros atostogoms. Esant ribotoms finansavimo galimybėms, nutarta siekti paramos ir iš privataus verslo atstovų.

 

Svarbiausia, pasak Švietimo skyriaus vedėjo A. Stonkaus, kad socialiai remtini miesto ir rajono vaikai bei jaunimas turėtų galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose, būtų užimti ir visa užimtumą skatinanti veikla rajone būtų koordinuota ir aiški. 

 

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla