Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

112 naujienos
Avarija Mažeikių rajone nusinešė motociklininko gyvyvę PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2014 m. liepos 23, Trečiadienis, 08:41
Antradienį skaudi avarija įvyko Mažeikių rajone, kelyje Anulynai–Tirkšliai. Į priešingą eismo juostą išvažiavęs motociklininkas susidūrė su ta pačia kryptimi važiavusiu bei į kairę pusę sukusiu traktoriumi. Motociklo vairuotojas išvežtas į ligoninę, tačiau vėliau mirė.

Antradienį, apie 17 val., Mažeikių r., kelio Anulynai–Tirkšliai 24-ame kilometre, motociklas „Yamaha TDM 900“, vairuojamas 42-ejų R.R., išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su ta pačia kryptimi važiavusiu bei į kairę pusę sukusiu traktoriumi „MTZ 80“, kurį vairavo 33-ejų B.Š., praneša Policijos departamentas.

 
Įtariama, kad rastas Simonas Klemenis PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2014 m. vasario 12, Trečiadienis, 22:26
Rastas į ledą įšalęs jaunuolio kūnas su Simono Klemenio dokumentais kišenėje. Mažeikių rajone trečiadienį rastas lede įšalęs žmogaus kūnas – įtariama, kad tai lapkritį dingęs Simonas Klemenis, pranešė portalas delfi.lt.
 
Mažeikių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininko Mindaugo Jaremčiuko teigimu, rastas jaunuolis turėjo S.Klemenio dokumentus, apranga taip pat identiška tai, kuri buvo nurodyta dingusiojo aprašyme.
 
Ugniagesiai jauno vyro kūną rado apie 15.46 val.
 
 
 
 

 
Išaiškintas ir nubaustas šiukšlintojas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. lapkričio 26, Antradienis, 10:35

Mažeikių rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nubaustas Mažeikių rajono gyventojas R. B., kuris spalio 31 d. Viekšnių gatvėje ties įvažiavimu į Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teritoriją netinkamai atsikratė atliekomis.

 

Spalio 31 d. nusikalstamą veiką pamatė ir užfiksavo Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Siminkevičius ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Paradnikas.

 

Savivaldybės administracija kreipėsi į Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrį prašydama padėti nustatyti netinkamai atliekomis atsikračiusį fizinį ar juridinį asmenį.

 

Rašte nurodoma, kad Viekšnių gatvėje ties įvažiavimu į Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teritoriją buvo palikti du plastikiniai maišai, kurių kiekvieno talpa apie 1 m³. Maišai buvo prikrauti nebenaudojamų automobilių plastikinių bei guminių detalių. Šioje vietoje atliekas šalinti draudžiama.

 

Mažeikių policijos komisariatas išaiškino ir nubaudė pažeidėją R. B., Palnosų kaimo gyventoją, pagal Administracinio teisės pažeidimo kodekso 161-1 straipsnį (Savivaldybių tarybų patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas) ir Mažeikių rajono savivaldybių tarybos 2010 m. balandžio 22 d. sprendimu Nr. T1-140, 31.1 punktą (šiukšlinti, palikti, išmesti nenaudojamas ar sugedusius, sulūžusius daiktus, kitas atliekas) pinigine bauda.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Išaiškinta 1716 pažeidimų PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. lapkričio 11, Pirmadienis, 09:07

Š. m. spalio 14-lapkričio 3 d. policijos pareigūnai mūsų šalyje išaiškino 1 716 pėsčiųjų, 479 dviračių vairuotojų ir 11 vadeliotojų padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Tarp pėsčiųjų pažeidimų daugiausia važiuojamosios kelio dalies perėjimo arba ėjimo ja ten, kur draudžiama, atvejų - 1 193, atšvaitų, kitų šviesą atspindinčių elementų nenaudojimas tamsiuoju paros metu - 286 atvejai, nepaklusimo eismo reguliavimo signalams, kelio ženklų, ženklinimo reikalavimų, eismo tvarkos automagistralėse nesilaikymas - 87 atvejai.

Daugiausia pėsčiųjų pažeidimų nustatyta Vilniaus ir Klaipėdos apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų prižiūrimose teritorijose - atitinkamai 947 ir 241, Kauno - 170, Šiaulių - 88.

Per tris savaites išaiškinti 384 neblaivūs dviračių vairuotojai ir 10 neblaivių vadeliotojų, taip pat 77 atvejai, kai tamsiuoju paros metu dviračių vairuotojai neturėjo šviesą atspindinčių elementų.

Daugiausia neblaivių dviračių vairuotojų - 69 - išaiškinti Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje, Šiaulių - 62, Panevėžio - 49, Klaipėdos - 48, Alytaus - 44.

Alytaus ir Utenos apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų prižiūrimose teritorijose nustatyta po 3 neblaivius vadeliotojus, Šiaulių - 2, Tauragės ir Telšių apskrityse - po 1.

 
Išprievartautos ir sudegintos mergaitės šeima reikalauja mirties bausmės žudikams PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugsėjo 25, Trečiadienis, 08:59
Išprievartautos ir automobilio bagažinėje sudegintos nepilnametės artimiesiems lig šiol sunku patikėti, kad nuo šeštadienio negrįžtančios merginos nebėra tarp gyvųjų. Jie nebuvo iškviesti atpažinti žuvusiosios kūno – liepsnos jį taip suniokojo, kad atpažinti nebėra ko. Merginos tapatybė bus nustatyta tik pagal DNR testus.
Tapatybę nustatys DNR

„Nežinau, kokia bausmė atpirktų tokį nusikaltimą. Pririšti prie medžio, kad neuždustų, ir padegti“, – brutaliems žudikams linki išprievartautos ir automobilyje sudegintos septyniolikmetės Evelinos močiutė Elvyra Subienė. Apie tai rašo „Sekundė“.
Skaityti daugiau...
 
Kuršėnuose – dviguba žmogžudystė PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 26, Pirmadienis, 08:48

Du jaunuoliai, kurių vienas - nepilnametis, Šiaulių rajone, Kuršėnuose, tikėtina, nužudė du žmones. Vieną jaunuolių policija jau sulaikė, antrasis - tebeieškomas.
Policijos duomenimis, nužudytųjų R. D. (gimusios 1946 m.) ir R. D. (gimusio 1984 m.) kūnai buvo aptikti sekmadienį Daugėlių gatvėje esančiame bute, kuriame aukos ir gyveno. Nužudyto vyro kūnas buvo nusėtas durtinėmis-pjautinėmis žaizdomis, moteriai buvo sužalotas kaklas.

Skaityti daugiau...
 
Telšiuose alkoholiu apsinuodijo du nepilnamečiai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 14, Trečiadienis, 12:32
Telšių policija tiria du incidentus, kuomet alkoholiu apsinuodijo du nepilnamečiai.
Kaip pranešė Telšių policija, antradienį apie 19.55 val. gautas pranešimas, kad gatvėje pastebėtas svirduliuojantis 12-13 metų berniukas. Skambinę žmonės sakė manantis, kad vaikas gali būti apsvaigęs nuo alkoholio arba narkotinių medžiagų.
Nurodytoje vietoje policijos patruliai iš tiesų rado apsvaigusį vaiką (gim. 2000 m.). Jis nuvežtas į Telšių ligoninę. Čia berniukui nustatytas sunkus apsinuodijimas alkoholiu. Nepilnametis gydomas reanimacijoje.
Skaityti daugiau...
 
Apžiūrinėdamas orinį šautuvą telšiškis persišovė lytinius organus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 13, Antradienis, 10:51
Į ligoninę pristatytas ir dėl šautinės žaizdos lytiniuose organuose operuotas telšiškis. Pirminiais duomenimis, vyras susižalojo apžiūrinėdamas ginklą.
Pirmadienį apie 23.48 val. į Telšių regioninės ligoninės priėmimo skyrių dėl lytinių organų šautinės žaizdos pristatytas telšiškis A.M. (gim. 1982 m.).
Telšių apskrities VPK praneša, kad nukentėjęs asmuo operuotas ir paguldytas į chirurginį skyrių.
Skaityti daugiau...
 
Ukmergės rajone į kanalizacijos šulinį įkrito du žmonės, penkiasdešimtmetis vyras žuvo, 35 metų moteris išgelbėta PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 09, Penktadienis, 10:06
Ukmergės rajono ugniagesiai gelbėtojai penktadienio rytą skubėjo į pagalbą dviems žmonėms, kurie įkrito į kanalizacijos šulinį. 50 metų vyras per incidentą žuvo, 35 metų moteris išgelbėta.
Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, penktadienį apie 8.38 val. gautas pranešimas apie tai, kad Ukmergės r., Veprių miestelyje, Pergalės g. 17 į kanalizacijos šulinį įkrito du žmonės.
Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Skaityti daugiau...
 
Gintarė Gurevičiūtė: anapus išėjo viena didžiausių mano gyvenimo dalių PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. rugpjūčio 05, Pirmadienis, 07:44

Šeštadienį paryčiais paskelbus, kad kraupioje autoavarijoje žuvo Gintarės Gurevičiūtės brolis Kęstutis, abejingų neliko. Sakoma, kad draugus nelaimėje pažinsi, tad artimų bičiulių Gintarė tikrai turi. Visi jai linki stiprybės, reiškia užuojautą.
Gintarė neatsiribojo ir neužsidarė, visiems garsiai paskelbė, kad anapus išėjo viena brangiausių jos gyvenimo dalių.
„Vakar anapus išėjo viena didžiausių mano gyvenimo dalių, po kurios aš niekada nebebūsiu tokia, kaip buvus. Gyvenimo be savo brangiausio žmogaus – neįsivaizduoju. Kęstuti, tu man buvai viskas!

Skaityti daugiau...
 
Neįtikėtina: skelbimas socialiniame tinkle „Facebook“ padėjo vilniečiui per 22 minutes surasti pamestą mobilųjį PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius   
2013 m. liepos 31, Trečiadienis, 11:19
Svetimu telefonu pradėjusių naudotis žmonių neišmanumas leido susekti, kur yra dingęs mobilusis.
Vilnietis Vytenis Škarnulis neseniai keliaudamas taksi pametė mobilųjį, tačiau prarastą telefoną pavyko neįtikėtinai greitai surasti. Mat mobilusis buvo užprogramuotas taip, kad automatiškai persiųstų visas juo daromas nuotraukas į vadinamąją „Dropbox“ sistemą internete.
Pamatęs naujųjų jo telefono naudotojų buitines nuotraukas, V.Škarnulis pagamino koliažą ir išplatino skelbimą apie ieškomus asmenis socialiniame tinkle „Facebook“.
Skaityti daugiau...
 
<< Naujausi < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > Seniausi >>

Puslapis 1 iš 92

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla