Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Roberto Javtoko sveikatos būklė paaiškės artimiausiu metu, „Žalgiris“ naujų žaidėjų neieško PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugpjūčio 16, Ketvirtadienis, 06:46
Pastaruoju metu žiniasklaidoje sklando gandai, kad Kauno „Žalgiris“ ieško pakeitimo Robertui Javtokui, kuris šiuo metu gydosi stresinį kaulo pėdos lūžį. Lietuvos čempionų komandos sporto direktorius Vitoldas Masalskis portalui Eurobasket.lt paneigė tokius spėliojimus.

„R. Javtoku šiuo metu rūpinasi rinktinės gydytojai, kadangi traumą jis patyrė rinktinės stovykloje“, – teigė V. Masalskis.

„Pirmadienį jam bus atlikti pakartotiniai tyrimai. Tikimės, kad viskas bus gerai. Po tokios traumos, kurią patyrė Robertas, rugsėjo viduryje jis jau turėtų grįžti į rikiuotę. Nieko negirdėjau, kad su juo galėtų būti nutrauktas kontraktas, kaip sporto direktorius, tikrai būčiau apie tai žinojęs“.

Kai kurie Lietuvos portalai buvo paskelbę, kad „Žalgiris“ domisi amerikiečiu aukštaūgiu D'Oru Fischeriu. Buvo net nurodomos kontrakto sąlygos: 800 tūkst. eurų už sezoną ir sutarties trukmė dvejiems metams.

„Tai – visiškos nesąmonės, nežinia, iš kur ištrauktos“, – Eurobasket.lt sakė V. Masalskis. – „Žalgiris“ yra visiškai baigęs komandos komplektavimą ir šiuo metu naujų žaidėjų neieško.

Mario Delašui neieškomas joks naujas klubas. Komandos pozicija – turėti 14 žaidėjų, tiek dabar ir yra. Žaidžiame ne viename turnyre, todėl rungtynėse ne su itin pavojingai varžovais bus galima leisti pailsėti vyresniems žaidėjams, o laiko pasireikšti atsiras tiek M. Delašui, tiek A. Juškevičiui.

Netrukus į Kauną atvyks vyriausiasis treneris Joanas Plaza. Nebent jis pageidautų dar kokio žaidėjo, tačiau labai tuo abejoju. Šiuo metu komanda yra sukomplektuota“.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla