Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Elektroniniai prietaisai, padėsiantys patogiai skaityti knygas PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2013 m. gruodžio 16, Pirmadienis, 14:28

Knygų skaitymas – ir nemenkas malonumas, ir taip pat labai geras bei prasmingas laiko praleidimo būdas, kadangi skaitydami geras knygas gaunate daug naudos. Visgi, reiktų pripažinti, kad dabar vis dažniau žmonės nusprendžia skaityti ne popierines knygas, o elektronines – taip yra dėl kelių labai svarbių priežasčių. Visų pirma, elektroninės knygos yra kur kas kompaktiškesnės – juk galite įsidėti net ir tūkstantį knygų .EPUB arba .PDF formatu į savo elektroninių knygų skaityklę ir visos jūsų mėgstamos ir reikalingos knygos bus pasiekiamos bet kur, kur tik pasiimsite savo išmanųjį elektroninį aparatą.

Elektroninė knygų skaityklė

Daugelis skaitytojų, norinčių skaityti daug ir ilgai renkasi elektroninę knygų skaityklę, kuri turi integruotą E-Ink technologiją. Ši technologija naudinga tuo, jog yra pritaikyta ilgam skaitymui ir yra panašiausia į skaitymą iš tikro popieriaus. Vakariniam skaitymui pritaikyta vidinė lemputė, kurią galite reguliuoti pagal savo norus – žinoma, kad skaityti iš elektroninės skaityklės galėsite kur kas ilgiau nei iš planšetinio kompiuterio, nes akys tikrai taip nepavargs.

Yra dar vienas dalykas, kuris yra laikomas labai dideliu privalumu ir yra galimas tiek ir elektroninėse skaityklėse, tiek ir planšetiniuose kompiuteriuose: tai integruotas žodynas. Dabar jūs galėsite labai lengvai išsiaiškinti nežinomo žodžio reikšmę, o gal net lengviau išmokti naujos kalbos. Tai bus tikrai paprasta, jeigu gerai išmoksite naudotis pažangiu elektroniniu žodynu.

Jeigu jūsų elektroninėje skaitykloje yra ir internetas (dauguma šiuo metu parduodamų skaityklių turi Wi-Fi funkciją), tuomet galėsite greitai atlikti paiešką Google arba kitoje paieškos sistemoje ir surasti norimą vietovę, vardą arba žodį, paminėtą jūsų skaitomoje knygoje.

Išmanieji planšetiniai kompiuteriai

Elektroninė knygų skaityklė yra skirta tik knygų skaitymui, o štai išmanieji planšetiniai kompiuteriai gali jums padėti atlikti daugybę kitų dalykų – su jais galėsite peržiūrėti ir video įrašą ar net visą filmą, paklausyti savo mėgstamos muzikos. Talpa gali būti panaši kaip ir elektroninėje skaityklėje – daug kas priklauso nuo to, kokią atminties kortelę perkate.

Jeigu baterijos laikymas yra jums svarbus rodiklis, tuomet verta pastebėti, kad planšetiniai kompiuteriai reikalaus kur kas dažnesnio įkrovimo, nei už tokią pačią kainą parduodama elektroninė knygų skaityklė. Tai yra pakankamai logiška, kadangi planšetiniai kompiuteriai yra daugiafunkciniai, o elektroninių knygų skaityklės yra prietaisai, skirti ne tik knygoms, bet ir multimedijos failams ir naršymui internete.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla